Witamy na stronie Pan Samochodzik Wrocław

Zajmujemy się wszystkimi sprawami związanymi z Twoim pojazdem. Dzięki naszym usługom nie musisz tracić czasu i martwić się o przegląd, ubezpieczenie, naprawę czy pielęgnację Twojego pojazdu. Masz awarię i nie wiesz, co dalej robić? Zadzwoń do nas. Rozwiążemy problem a Ciebie zawieziemy tam, gdzie przez awarię nie dotarłeś!

Zaopiekujemy się Twoim samochodem w czasie gdy Ty masz inne zmartwienia. Zabierzemy samochód na umówioną wizytę w warsztacie. Jeżeli nie masz pojęcia gdzie naprawić swój samochód we Wrocławiu lub okolicy my się tym zajmiemy lub wskażemy Ci sprawdzony warsztat. Już nie będziesz musiał dzwonić do kilku warsztatów pytając o wolny termin na naprawę czy zapisywać się w kolejce na myjni, żeby zmęczony po pracy stracić na niej godzinę. Nie musisz wstawać wcześniej, żeby przed pracą zawieźć samochód do serwisu, a później jechać do pracy autobusem. Przyjedziemy do Twojej pracy i zabierzemy samochód do mechanika, a zanim skończysz pracę samochód będzie już na Ciebie czekał.

Kompleksowo zadbamy o Twój pojazd: mycie, sprzątanie, serwis klimatyzacji, usunięcie rys, odświeżenie lakieru i wiele innych. Oferujemy wachlarz usług, które pomogą w sprawnym funkcjonowaniu Twojego pojazdu!


Skontaktuj się z nami, a wszystkim zajmiemy się za Ciebie!